Skip to content
Shopping cart icon

Distributor RTI v České republice

FOMEI s.r.o.


Luboš Seidl - Manager of Technical Dept.

+420 603587471

+420 495269444

seidl@fomei.com

Machkova 587/42, 500 11, Hradec Králové 11, Czech Republic

RTI

RTI Group je přední světový výrobce rentgenového testování a QA řešení.

Řešení RTI QA používají po celém světě nemocnice, výrobci rentgenového zařízení, poskytovatelé služeb a vládní úřady ve všech různých modalitách, včetně Rad/Fluoro, Dental, CT, mamografie, intervenčních a chirurgických (C-ramena).

Piranha Multimodality meter

Piranha meter

Měřič RTI Piranha identifikuje jakoukoli sondu, kterou připojíte, a vybere optimální nastavení pro vaše měření QA. Množství dostupných modelů Piranha zajišťuje, že platíte pouze za to, co potřebujete, Multi, R/F, CT, Mammo nebo Dental. Jak vaše potřeby rostou, máte neomezenou možnost upgradovat svůj měřič Piranha – jeden za všechny!

Piranha je připravena k použití a obsahuje výkonný software Ocean Next™ společnosti RTI pro testování a hlášení kvality rentgenového záření.

Přečtěte si více o Piranha (anglicky)
RTI Cobia Flex

Cobia meter

Měřič RTI Cobia je snadno použitelná produktová platforma pro rychlá a efektivní měření kvality. Existuje několik verzí měřiče RTI Cobia pro měření různých parametrů Rad/Fluoro, CT a Dental. Vyberte si model, který vyhovuje vašim potřebám, a plaťte pouze za to, co potřebujete změřit!

Všechny Cobias jsou plně kompatibilní s předním softwarem Ocean Next™ společnosti RTI pro rentgenové QA testování a hlášení.

Přečtěte si více o Cobia (anglicky)
Ocean Next Advantage software

Software Ocean Next™

Se softwarem Ocean Next obdržíte všechna data QA – včetně křivek – přímo z vašeho měřiče RTI nebo sondy. Můžete provádět cokoli od jednoduchých měření až po pokročilé analýzy výkonu rentgenového zařízení, ukládat a načítat naměřené hodnoty a vytvářet zprávy pro dokumentaci a sledovatelnost.

Software Ocean Next je kompatibilní s měřiči Piranha a Cobia společnosti RTI a také se sondou RTI Scatter Probe.

Přečtěte si více o Ocean Next (anglicky)
RTI Scatter Probe

Scatter Probe

RTI Scatter Probe je revoluční polovodičový detektor pro detekci úniku a rozptylu v rentgenovém prostředí.

Jeho jedinečný design – dvě samostatné oblasti detektoru 10 cm² a 100 cm² – splňuje současné předpisy a normy pro měření úniku a rozptylu rentgenového záření. Postavte se na stůl, použijte v ruce nebo připevněte na přiložený stativ, RTI Scatter Probe je rychlý, jednoduchý a snadno se umístí.

Scatter Probe se připojuje k přednímu světovému softwaru Ocean Next™ společnosti RTI pro čtení a hlášení měření.

Přečtěte si více o Scatter Probe (anglicky)
RTI Probes & accessories

Sondy a příslušenství

Získejte více ze svého systému kontroly kvality rentgenového záření Piranha nebo Cobia s komplexní řadou snadno použitelných sond a příslušenství RTI. Vše, co potřebujete, od robustních pouzder a stojanů po sondy a adaptéry.

Přečtěte si více o sondách a příslušenství (anglicky)