Skip to content
Shopping cart icon

RTI Izplatītājs Latvijā

SIA INLAB


Maksims Polakovs

+371 66 116 555 , +371 28 645 645

sales@inlab.lv

Meža iela 4, Riga, LV-1048, Latvia

RTI

RTI Group ir pasaulē vadošais rentgena testu un kvalitātes nodrošināšanas risinājumu ražotājs.

RTI kvalitātes nodrošināšanas risinājumus visā pasaulē izmanto slimnīcas, rentgena iekārtu ražotāji, pakalpojumu sniedzēji un valsts iestādes visās dažādajās modalitātēs, tostarp Rad/Fluoro, zobārstniecībā, CT, mammogrāfijā, intervencē un ķirurģijā (C-rokas).

Piranha Multimodality meter

Piranha meter

RTI Piranha mērītājs identificē jebkuru pievienoto zondi un atlasa optimālos iestatījumus jūsu kvalitātes nodrošināšanas mērījumiem. Pieejamo Piranha modeļu skaits nodrošina, ka maksājat tikai par to, kas jums nepieciešams, Multi, R/F, CT, Mammo vai Dental. Pieaugot jūsu vajadzībām, jums ir neierobežotas iespējas uzlabot savu Piranha mērītāju — viens visiem!

Piranha ir gatavs lietošanai un ietver RTI jaudīgo Ocean Next™ programmatūru rentgenstaru kvalitātes nodrošināšanas testēšanai un ziņošanai.

Lasiet vairāk par Piranha (angļu valodā)
RTI Cobia Flex

Cobia meter

RTI Cobia mērītājs ir ērti lietojama produktu platforma ātriem un efektīviem kvalitātes nodrošināšanas mērījumiem. Ir vairākas RTI Cobia skaitītāja versijas dažādu Rad/Fluoro, CT un Dental parametru mērīšanai. Izvēlieties savām vajadzībām atbilstošo modeli un maksājiet tikai par to, ko nepieciešams izmērīt!

Visas Cobias pilnībā atbilst RTI nozarē vadošajai Ocean Next™ programmatūrai rentgenstaru kvalitātes nodrošināšanas testēšanai un ziņošanai.

Lasiet vairāk par Cobia (angļu valodā)
Ocean Next Advantage software

Ocean Next™ programmatūra

Ar Ocean Next programmatūru jūs saņemat visus kvalitātes nodrošināšanas datus, tostarp viļņu formas, tieši no sava RTI mērītāja vai zondes. Varat veikt jebko, sākot no vienkāršiem mērījumiem līdz uzlabotai rentgena iekārtu veiktspējas analīzei, saglabāt un izgūt mērījumu vērtības, kā arī ģenerēt atskaites dokumentācijai un izsekojamībai.

Ocean Next programmatūra ir saderīga ar RTI Piranha un Cobia skaitītājiem, kā arī RTI izkliedes zondi.

Lasiet vairāk par Ocean Next (angļu valodā)
RTI Scatter Probe

Scatter Probe

RTI Scatter Probe be ir revolucionārs cietvielu detektors noplūžu un izkliedes noteikšanai rentgenstaru vidē.

Tā unikālais dizains – divi atsevišķi detektoru laukumi 10 cm² un 100 cm² – atbilst pašreizējiem noteikumiem un standartiem rentgenstaru noplūdes un izkliedes mērījumiem. Stāviet uz galda, izmantojiet ar roku vai uzstādiet uz komplektā iekļautā statīva, RTI izkliedes zonde ir ātra, vienkārša un viegli novietojama.

Scatter Probe savienojas ar RTI pasaulē vadošo Ocean Next™ programmatūru mērījumu nolasīšanai un ziņošanai.

Lasiet vairāk par Scatter Probe (angļu valodā)
RTI Probes & accessories

Zondes un piederumi

Iegūstiet vairāk no savas Piranha vai Cobia rentgena kvalitātes nodrošināšanas sistēmas, izmantojot RTI plašo ērti lietojamo zondu un piederumu klāstu. Viss, kas jums nepieciešams, sākot no izturīgiem korpusiem un statīviem līdz zondēm un adapteriem.

Lasiet vairāk par zondēm un piederumiem (angļu valodā)