Skip to content
Shopping cart icon

RTI platintojas Lietuvoje

UAB Lokmis


Ruslan Jerenkevic & Tomas Bumbulis

+370 521 518 95 , +370 686 079 98

ruslan.j@lokmis.lt,tomas.b@lokmis.lt

Visoriu g. 2, LT-08300, Vilnius, Lithuania

RTI

RTI Group yra pasaulyje pirmaujanti rentgeno tyrimų ir kokybės užtikrinimo sprendimų gamintoja.

RTI kokybės užtikrinimo sprendimus visame pasaulyje naudoja ligoninės, rentgeno įrangos gamintojai, paslaugų teikėjai ir vyriausybinės institucijos įvairiais būdais, įskaitant Rad/Fluoro, dantų, KT, mamografijos, intervencines ir chirurgines (C-rankas).

Piranha Multimodality meter

Piranha meter

RTI Piranha matuoklis identifikuoja bet kurį prijungtą zondą ir parenka optimalius QA matavimų nustatymus. Galimų Piranha modelių skaičius užtikrina, kad mokėsite tik už tai, ko jums reikia: Multi, R/F, CT, Mammo ar Dental. Augant jūsų poreikiams, turite neribotą galimybę atnaujinti savo Piranha matuoklį – vienas už visus!

„Piranha“ yra paruošta naudoti ir apima RTI galingą „Ocean Next™“ programinę įrangą, skirtą rentgeno QA testavimui ir ataskaitoms teikti.

Skaityti daugiau apie Piranha (anglų kalba)
RTI Cobia Flex

Cobia meter

RTI Cobia matuoklis yra paprasta naudoti gaminio platforma, skirta greitai ir efektyviai atlikti kokybės užtikrinimo matavimus. Yra keletas RTI Cobia matuoklio versijų, skirtų įvairiems Rad/Fluoro, CT ir Dental parametrams matuoti. Pasirinkite modelį, kuris atitinka jūsų poreikius, ir mokėkite tik už tai, ką jums reikia išmatuoti!

Visos „Cobia“ yra visiškai suderinamos su RTI pramonėje pirmaujančia „Ocean Next™“ programine įranga, skirta rentgeno kokybės užtikrinimo bandymams ir ataskaitoms teikti.

Skaityti daugiau apie Cobia (anglų kalba)
Ocean Next Advantage software

Ocean Next™ programinė įranga

Naudodami „Ocean Next“ programinę įrangą gaunate visus kokybės užtikrinimo duomenis, įskaitant bangų formas, tiesiai iš RTI matuoklio arba zondo. Galite atlikti bet ką – nuo paprastų matavimų iki pažangių rentgeno įrangos veikimo analizių, išsaugoti ir gauti matavimo vertes bei generuoti ataskaitas dokumentacijai ir atsekamumui.

„Ocean Next“ programinė įranga suderinama su RTI Piranha ir Cobia matuokliais, taip pat su RTI Scatter Probe.

Skaityti daugiau apie Ocean Next (anglų kalba)
RTI Scatter Probe

Scatter Probe

RTI Scatter Probe yra revoliucinis kietojo kūno detektorius, skirtas nuotėkio ir sklaidos aptikimui rentgeno aplinkoje.

Jo unikalus dizainas – dvi atskiros 10 cm² ir 100 cm² detektorių zonos – atitinka dabartinius rentgeno spindulių nuotėkio ir sklaidos matavimų reglamentus ir standartus. Stovėkite ant stalo, naudokite ranka arba pritvirtinkite prie komplekte esančio trikojo, RTI sklaidos zondas yra greitas, paprastas ir lengvai pastatomas.

„Scatter Probe“ jungiasi prie pasaulyje pirmaujančios RTI „Ocean Next™“ programinės įrangos, kad būtų galima nuskaityti ir teikti ataskaitas.

Skaitykite daugiau apie „Scatter Probe“ (anglų k.)
RTI Probes & accessories

Zondai ir priedai

Gaukite daugiau iš savo Piranha arba Cobia rentgeno kokybės užtikrinimo sistemos, naudodami platų RTI lengvai naudojamų zondų ir priedų asortimentą. Viskas, ko jums reikia, nuo tvirtų dėklų ir stovų iki zondų ir adapterių.

Skaityti daugiau apie zondus ir priedus (anglų k.)