Skip to content
Shopping cart icon

Dystrybutor RTI w Polsce

Medikon Polska Sp.z.o.o.


Anna Krawczyk

+48 22 872 13 67

+48 22 872 13 68

a.krawczyk@medikon.pl

ul. Cyklamenow 7, 04-798 Warsaw, Poland

RTI

RTI Group jest wiodącym na świecie producentem rozwiązań do badań rentgenowskich i kontroli jakości.

Rozwiązania RTI QA są używane na całym świecie przez szpitale, producentów sprzętu rentgenowskiego, usługodawców i władze rządowe we wszystkich różnych trybach, w tym rad/fluoro, dentystyce, tomografii komputerowej, mammografii, zabiegach interwencyjnych i chirurgii (ramię C).

Piranha Multimodality meter

Piranha meter

Miernik RTI Piranha identyfikuje każdą podłączoną sondę i wybiera optymalne ustawienia dla pomiarów QA. Liczba dostępnych modeli Piranha zapewnia, że płacisz tylko za to, czego potrzebujesz, Multi, R/F, CT, Mammo lub Dental. W miarę wzrostu Twoich potrzeb masz nieograniczoną możliwość aktualizacji miernika Piranha – jeden za wszystkich!

Piranha jest gotowa do użycia i zawiera potężne oprogramowanie RTI Ocean Next™ do testowania rentgenowskiego kontroli jakości i raportowania.

Przeczytaj więcej o Piranha (angielski)
RTI Cobia Flex

Cobia meter

Miernik RTI Cobia to łatwa w obsłudze platforma produktowa do szybkich i wydajnych pomiarów jakości. Istnieje kilka wersji miernika RTI Cobia do pomiaru różnych parametrów Rad/Fluoro, CT i Dental. Wybierz model odpowiadający Twoim potrzebom i płać tylko za to, co musisz zmierzyć!

Wszystkie Cobias są w pełni zgodne z wiodącym w branży oprogramowaniem Ocean Next™ firmy RTI do testowania i raportowania rentgenowskiej kontroli jakości.

Przeczytaj więcej o Cobia (angielski)
Ocean Next Advantage software

Oprogramowanie Ocean Next™

Dzięki oprogramowaniu Ocean Next otrzymujesz wszystkie dane QA – w tym przebiegi – bezpośrednio z miernika lub sondy RTI. Możesz wykonywać wszystko, od prostych pomiarów po zaawansowane analizy wydajności urządzeń rentgenowskich, zapisywać i pobierać wartości pomiarów oraz generować raporty w celu dokumentacji i śledzenia.

Oprogramowanie Ocean Next jest zgodne z miernikami Piranha i Cobia firmy RTI, a także z sondą rozproszenia RTI.

Przeczytaj więcej o Ocean Next (angielski)
RTI Scatter Probe

Scatter Probe

RTI Scatter Probe to rewolucyjny detektor półprzewodnikowy do wykrywania wycieków i rozproszenia w środowiskach rentgenowskich.

Jego unikalna konstrukcja – dwa oddzielne obszary detektora o powierzchni 10 cm² i 100 cm² – spełnia aktualne przepisy i normy dotyczące pomiarów przenikania i rozproszenia promieniowania rentgenowskiego. Stań na stole, używaj ręcznie lub zamontuj na dołączonym statywie, sonda rozproszenia RTI jest szybka, prosta i łatwa do ustawienia.

Scatter Probe łączy się z wiodącym na świecie oprogramowaniem Ocean Next™ firmy RTI w celu odczytywania i raportowania pomiarów.

Przeczytaj więcej o Scatter Probe (angielski)
RTI Probes & accessories

Sondy i akcesoria

Wykorzystaj w pełni swój system zapewnienia jakości rentgenowskiej Piranha lub Cobia dzięki szerokiej gamie łatwych w użyciu sond i akcesoriów firmy RTI. Wszystko, czego potrzebujesz, od wytrzymałych obudów i stojaków po sondy i adaptery.

Przeczytaj więcej o sondach i akcesoriach (angielski)